Dommeroppsett

Har du flyttet kamp - hør selv med dommer om det passer på nytt tidspunkt.

Hjemmekamper med dommere. Husk å bekrefte dommer i god tid før kamp! 

Hvis dommer ikke kan må du ta kontakt med Dommeransvarlig (48992055) så han kan sette opp ny dommer.

Ved bruk av Øyer IP Kunstgress 11'er:
11-er bruker hele kunstgressbane
9-er G/J14/15 spiller på langs mellom 16 meteren (hel bane), 11-er mål
9-er G/J13 spiller på tvers (halv bane), 7-er mål 
7-er spiller på tvers med 7-er mål (halv bane)
 

Ramme rundt kampene

Det oppfordres til å skape en god ramme rundt kampene, bruk resultattavle på kamper fra 12 år og oppover (Bruksanvisning), spill litt musikk til oppvarming og i pausen, ved tørr kunstgressbane sett på vanning, se innstruks og bruksanvisning HER. Spill musikk ved å plugge mobil til jackplugg i gangen ved møterommet, sett på fult volum på mobil og styr lydstyrken fra volumknappen på styringsenheten til lydanlegget (hvit boks).
 
Fjernkontroller til vanning og resultattavle og mikrofon ligger i minisafen på østveggen i gangen før møterommet.
 
Ved spørsmål ta kontakt med daglig leder, mob: 92426488
 
Dommeroppsett:
LagBortelagDatoKlBaneDommerKommentar
Uke 33      
G9-1Lillehammer G09 S Ål 213.8.18.00Øyer IP 5er G2Endre Skjerve Aronsveen 
G7Roterud G07-113.8.18.00Stav 5 erMiriam PedersenNy dommer 
G8-HVITLillehammer G08 N Ål 214.8.18.00Øyer IP 5er G1Sivert KarlsenNy dommer
J11Lillehammer J11 Ham 115.8.18.00Øyer KG 7er AAmmar Al-Rammahi 
G8-BLÅFollebu G815.8.18.00Stav 5 erStine Ludahl Lagethon 
G12Lillehammer G 12 S Ål 116.8.18.00Øyer KG 7er AVebjørn Rustad 
J11Follebu /Gausdal J1116.8.18.00Øyer KG 7er BJonas SolhjemNy dommer
J9Lillehammer J9 Søre Ål Blå16.8.18.00Øyer IP 5er G1Miriam Pedersen 
J8Lillehammer J8 Hammartun16.8.18.00Stav 5 erSivert KarlsenNy dommer
J14Dombås /Lesja j 1418.8.15.00Øyer KG 9erKrets  
G15Biri19.8.15.00Øyer KG 11erKrets  
Uke 34      
G10Lillehammer G10 N Ål 120.8.18.00Stav 5 erOsazee Parkson 
G9-2Roterud G09 Blå20.8.18.00Øyer IP 5er G1Montador Al-Rammahi 
J10-2Follebu J10 221.8.18.00Øyer IP 5er G1Abdul Malik DagijevNy dommer
G11-1Gausdal /Follebu G11 122.8.17.30Øyer KG 7er AJonas Rønningen Solhjem 
G12Lillehammer G12 N Ål 223.8.17.30Øyer KG 7er AFredrik Engen 
G11-2Moelven G11 223.8.17.30Øyer KG 7er BJoakim Plukkerud 
J9Gausdal23.8.18.00Stav 5 erHedda Fossheim 
G8-BLÅLillehammer G08 Htun 123.8.18.00Øyer IP 5er G2Michael Musa Awazi 
J7Moelven23.8.18.00Øyer IP 5er G1Amor DruzicNy dommer
G13Søndre Land G13-124.8.18.30Øyer KG 9erKrets Flyttet fra 25.8
SENRingebu-Fåvang 226.8.18.00Stav 11 erKrets  
Uke 35      
G9-1Follebu G927.8.18.00Øyer IP 5er G2Varg Vidarsønn Humborstad 
G9-2Lillehammer G09 S Ål 127.8.18.00Stav 5 erLukas BjørnhaugNy dommer
G7Snertingdal Rød27.8.18.00Øyer IP 5er G1Michael Musa Awazir 
J12Roterud J12-228.8.17.30Øyer KG 7er BJonas Bræin Aas 
J17Roterud J1728.8.19.00Øyer KG 11erKrets  
G11-1Roterud G11-129.8.17.30Øyer KG 7er AJan Tore Bjørnhaug 
G11-2Brøttum G11 Hvit30.8.17.30Øyer KG 7er AJonas Rønningen Solhjem 
J11Øyer-Tretten J11-230.8.Intern   
J10-1Lillehammer J10 Søre Ål 130.8.18.00Stav 5 erAbdul Halim Dagijev 
J9Gausdal30.8.18.00Øyer IP 5er G2Vemund Melby Kramprud 
G8-HVITVingar30.8.18.00Øyer IP 5er G1Amor Druzic 
G15Toten /Kolbu/KK31.8.19.30Øyer KG 11erKrets  
SENLom1.9.16.00Øyer KG 9erKrets  
Uke 36      
G10Roterud G10-13.9.18.00Øyer IP 5er G2Varg Vidarsønn Humborstad 
G8-BLÅRoterud G08 Grønn3.9.18.00Stav 5 erHedda Fossheim 
G7Follebu GJ7 23.9.18.00Øyer IP 5er G1Kristine Gillebo 
J12Lillehammer J12 Søre Ål4.9.17.30Øyer KG 7er AFredrik Engen 
J17Lillehammer J17 24.9.19.00Øyer KG 11erKrets  
G12Øyer-Tretten G12-15.9.Intern   
J11Lillehammer J11 Nordre Ål5.9.17.30Øyer KG 7er AJonas Bræin Aas 
J11Faaberg J 2007 Blå 5er6.9.17.30Øyer KG 7er AJoakim Plukkerud 
J9Roterud J096.9.17.30Stav 5 erOsazee Parkson 
G8-HVITLillehammer G08 N Ål 36.9.17.30Øyer IP 5er G1Sivert Karlsen 
J8Follebu J86.9.17.30Øyer IP 5er G2Oskar Stenberg Øien 
J15Faaberg 7er6.9.19.00Stav 7'erJan Tore BjørnhaugFlyttet fra 25.8
G8-BLÅFaaberg G/J 20107.9.17.30Stav 5 erStine Ludahl Lagethon 
J14Vågå7.9.19.00Øyer KG 11erKrets Flyttet fra 9.9
J15Dombås /Lesja8.9.15.00Øyer KG 11erKrets  
G15Moelven G159.9.13.00Øyer KG 11erKrets  
G13Vind G13-19.9.17.00Øyer KG 11erKrets  
Uke 37      
G9-2Faaberg G 200910.9.17.30Øyer IP 5er G1Lukas Bjørnhaug 
J12Lillehammer J12 Kringsjå 210.9.17.30Øyer KG 7er ASigurd FurulundFlyttet fra 14.8
J13Kvam IL10.9.18.00Stav 9 erVebjørn RustadFlyttet fra 15.9
J10-2Lillehammer J10 Kringsjå11.9.17.30Øyer IP 5er G1Vemund Melby Kramprud 
G11-1Lillehammer G11 Htun12.9.17.30Øyer KG 7er AJonas Rønningen Solhjem 
G12Lillehammer G12 Htun/S Ål13.9.17.30Øyer KG 7er ASigurd Furulund 
G10Follebu G1013.9.17.30Stav 5 erStine Ludahl Lagethon 
J10-1Sør-Fron13.9.17.30Øyer KG 7er BEndre Skjerve Aronsveen 
J9Lillehammer J9 Søre Ål Hvit13.9.17.30Øyer IP 5er G1Montador Al-Rammahi 
J8Roterud J08-213.9.17.30Øyer IP 5er G2Miriam Pedersen 
J7Nes J713.9.17.30Øyer IP 5er G4Amor Druzic 
SENHeidal14.9.19.00Øyer KG 11erKrets  
Uke 38      
G9-1Lillehammer G09 Htun 217.9.17.30Øyer IP 5er G2Oskar Stenberg Øien 
G7Lillehammer G07 Htun 117.9.17.30Stav 5 erVarg Vidarsønn HumborstadFlyttet til Stav
J7Roterud J07-118.9.17.30Øyer IP 5er G1Miriam Pedersen 
J11Ringebu-Fåvang J1119.9.18.00Øyer KG 7er AFredrik Engen 
G8-BLÅLillehammer G08 Htun 119.9.19.00Stav 5 erOsazee ParksonFlyttet til Stav
J13Gausdal /Follebu J1319.9.17.30Stav 9erHaakon SvendsenFlyttet fra 26.8
G12Lillehammer G12 Htun/S Ål20.9.17.30Øyer KG 7er BAmmar Al-Rammahi 
G11-2Lillehammer G11 S Ål 220.9.19.00Øyer KG 7er AAbdul Malik Dagijev 
J11Lillehammer J11 Hammartun 120.9.17.30Øyer KG 7er AKristine Gillebo 
J9Lillehammer J9 Hammartun20.9.17.30Stav 5 erHedda FossheimNy dommer 
G8-HVITVingrom G0820.9.18.00Øyer IP 5er G1Vemund Melby Kramprud 
G8-BLÅRoterud G08 Grønn20.9.18.00Øyer IP 5er G2Endre Skjerve Aronsveen 
J14Lom J1422.9.15.00Øyer KG 9erKrets  
G13Grue G1323.9.13.00Øyer KG 9erKrets  
SENOtta a lag herrer23.9.14.00Stav 11 erKrets  
J15Lillehammer J15-223.9.17.00Øyer KG 11erKrets  
Uke 39      
G10Gausdal24.9.17.30Øyer IP 5er G1Montador Al-Rammahi 
J10-1Ringebu-Fåvang J10-225.9.17.30Øyer IP 5er G1Kristine Gillebo 
J10-2Roterud J10-225.9.17.30Øyer IP 5er G2Abdul Halim Dagijev 
G9-2Lillehammer G09 N Ål 425.9.17.30Øyer IP 5er G4Abdul Malik Dagijev 
J17Gausdal Follebu J17 7er25.9.19.00Øyer KG 7er AJan Tore Bjørnhaug 
G12Roterud G12-226.9.18.00Øyer KG 7er AJoakim Plukkerud 
G8-BLÅLillehammer G08 N Ål 126.9.18.00Stav 5 erHedda FossheimFlyttet til Stav
G11-1Biri Gul 200827.9.18.00Øyer KG 7er AHaakon Svendsen 
J9Øyer-Tretten J09-227.9.Intern   
J8Lillehammer J8 Søre Ål27.9.17.30Øyer IP 5er G1Oskar Stenberg Øien 
J13Fron28.9.19.30Øyer KG 9erSigurd Furulund 
Uke 40 og senere      
G8-BLÅFollebu G84.10.17.30Øyer KG 7er ALukas Bjørnhaug 
J13Lom J1313.10.15.00Øyer KG 9erVebjørn Rustad 
J17Fron19.10.19.30Øyer KG 11erKrets  
G13Hof /Flisa/Kjellmyra28.10.13.00Øyer KG 9erKrets